Lehké střešní krytiny

Velkoformátové či maloformátové šablony pro fajnšmekry, šablony imitující pálenou tašku, eternit nebo šindel, moderní falcované střechy s vysokou drážkou, šablony připomínající klasický románský oblouk… lehké střešní krytiny nás zkrátka baví a dělají nám radost.

Abychom si za svou prací mohli stát, spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli. V průběhu let jsme navázali úzkou spolupráci s českou společností Satjam, jejichž krytiny špičkové kvality nabízíme a instalujeme přednostně. Rozumíme si však i s dalšími hráči na trhu (Prefa, Lindab, Ruuki či Borga).

Ať tak či tak, vždy nabízíme pouze krytiny z nekvalitnějších materiálů, kterými jsou ocelové plechy ze Švédska a slitiny hliníku z Norska. Pečlivě sledujeme trendy v povrchových úpravách a designu, abychom zákazníkům dokázali nabídnout profesionální poradenství a pádné argumenty pro jejich rozhodování.

A jak vše začíná? Nezávaznou poptávkou ze strany klienta. V případě novostaveb zdarma připravíme cenovou nabídku na základě projektové dokumentace. S klientem probereme optimální skladbu střechy, poradíme s výběreme krytiny a střešních doplňků, zpracujeme nabídku krovů či sbíjených vazníků a jejich instalace.

Jedná-li se o rekonstrukci střechy na starším objektu, nejprve se vydáme na místo provést zaměření střechy a posouzení stavu krovů. Stavbu zaměříme také satelitně, protože i u střech platí: dvakrát měř a jednou řež. Následně diskutujeme typ krytiny a střešní doplňky. To vše je samozřejmě zdarma.

Zvažuje-li zákazník v budoucnu například instalaci FTV panelů nebo zbudování podkrovních místností, zohledníme tyto požadavky v nabízeném technickém řešení. 

Věříme, že investice do kvalitní střechy je investicí do budoucnosti vaší nemovitosti.

ŽELEZO MORAVA STŘECHY, s.r.o.
Hakenova 28
66902 Znojmo